O nas

Gospodarstwo Rolne Szymański funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat.


Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją warzyw gruntowych takich jak: kapusta biała, kapusta pekińska, kalafior, sałata masłowa, sałata lodowa.


Kilka lat temu poszerzyliśmy swój obszar działalności o szkółkę roślin ozdobnych tworząc obecnie Gospodarstwo Rolne i  Szkółkarskie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo najczęściej wybierane thuje Smaragd, thuje Brabant, cyprysy Columnarcis, jałowce, kosodrzewinę oraz mniej znane drzewa i krzewy ozdobne.


Przedstawione w ofercie rośliny ozdobne posiadają różny pokrój, wysokość i kolorystykę dzięki czemu możemy zestawiać je w różnorodne kompozycje.  Mogą nadawać  się zarówno do nasadzeń żywopłotowych, na rabaty, klomby lub jako pojedyncze nasadzenia.
By zapewnić Państwu wygodę i szybki dostęp do produktu, wszystkie iglaki ozdobne  tj. cyprysiki, jałowce,  żywotniki (thuje) cisy, świerki, jodły, sosny uprawiane są w doniczkach. Dzięki temu posiadają bardzo dobrze rozbudowany i nie uszkodzony system korzeniowy co pozwalana na lepsze przyjęcie się w ogrodzie, na działce, parkach miejskich itp. 


Dzięki uprawie doniczkowej nasadzenia mogą odbywać się w okresie WIOSNA – LATO – JESIEŃ.


Sprzedaż prowadzona jest od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Niebawem sprzedaż przedłużona zostanie do grudnia o drzewka Bożonarodzeniowe takie jak: świerk kłujący srebrny, jodła kaukaska, jodła koreańska i inne.

 

Wielkość zaprezentowanych odmian może różnić się ze stanem faktycznym ze względu na upływ czasu czy porę roku.


Nasze Gospodarstwo położone jest w miejscowości Dąbrowa Górna, gmina Lubin, województwo dolnośląskie.
Szkółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Sprzedaż detaliczna nie dotyczy warzyw gruntowych. 
Zapewniamy możliwość transportu do klienta na uzgodnionych indywidualnie warunkach.


Serdecznie zapraszamy!
Szymańscy

Copyright © 2014-2018 Gospodarstwo Rolne i Szkółkarskie Krzysztof Szymański. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: webPIXEL.pl | CMS by Quick.Cms